راهنمای فروش توری پنجره دوجداره upvc

راهنمای فروش توری پنجره دوجداره upvc, فروش توری,فروش پنجره دوجداره, فروش توری درب پنجره خانه و اداره

راهنمای فروش توری پنجره دوجداره upvc

بهرام پروهان

با استفاده از راهنمای فروش توری پنجره دوجداره upvc از مدلهای توری پنجره, قیمت, هزینه نصب اطلاع پیدا می کنید, توری درب و پنجره  upvc در مدل های مختلف در بازار موجود می باشد که یکی از پرکاربرد ترین و با کیفیت ترین آن توری مگنتیک می باشد.
پنجره دو جداره علاوه ‌بر اینکه عایق مناسبی برای برودت و حرارت می‌باشد، می‌تواند عایق صدای مناسبی هم باشد. راهنمای انتخاب پنجره دوجداره شامل نوع و تعداد بازشو، رنگ پنجره با توجه به آب و هوای منطقه و نمای ساختمان و جنس پروفیل که مهم ترین نکته می باشد . علاوه ‌بر مزیت‌هایی از قبیل عایق بودن از نظر حرارتی، برودتی و صدا، پنجره‌های دو یا چند جداره مزایای بسیاری دارند. یکی از مهم‌ترین این مزیت‌ها که قطعا برای خانم‌های خانه بسیار مهم است، جلوگیری از نفوذ گرد و غبار به داخل خانه است که تا حد قابل توجهی کار گردگیری روزانه یا هفتگی شما تقلیل خواهد یافت و دیگر نیازی نیست نگران میهمان‌های سرزده وسط هفته باشید. https://upvc.pro/ علاوه‌ بر گرد و غبار نفوذ رطوبت هم مساله بسیار مهمی است که در خانه‌هایی که پنجره‌هایی معمولی دارند پیش می‌آید، به‌ دلیل عدم درزگیری مناسب یا عایق نبودن کامل نما هنگام بارندگی رطوبت به داخل ساختمان از اطراف پنجره‌ها نفوذ می‌کند یا از طریق خود پنجره به‌دلیل تعریق شیشه پنجره، رطوبت را به داخل منتقل می‌کند و ممکن است دیوار‌های اطراف آن پنجره دچار نم شده و نمای زشتی را به گچ کاری داخلی ساختمان شما بدهد. این شرکت با کارشناسان ذبده خود راهنمای انتخاب پنجره دوجداره برای شما عزیزان می شود.
نکات مهم و راهنمای انتخاب پنجره دوجداره upvc
۱- نوع پروفیل یو پی وی سی (UPVC)
۲- نوع یراق آلات مصرفی
۳- نوع شیشه دو جداره مصرفی
۴- نحوه تولید و شرکت سازنده ی پنجره
۵- نصب استاندارد پنجره
۱- نوع پروفیل یو پی وی سی (UPVC) :
• پروفیل UPVC سازگار با شرایط آب و هوایی ایران ساخته شده باشد:
راهنمای انتخاب پنجره دوجداره بر این نکته تاکید دارد که پروفیل باید حتما جهت شرایط آب و هوایی همان منطقه ساخته شود. با توجه به سرد سیر یا گرمسیر بودن مناطق درصد مواد افزودنی به PVC ( مراجعه شود به مقاله ی استانداردهای پروفیل UPVC) تغییر می کند. به عنوان مثال در مناطقی که نور آفتاب بصورت قائم تابیده میشود و روزهای گرم و شبهای سردی دارد ، میزان درصد اکسید تیتانیوم و پایدار کننده های به کار رفته در UPVC نسبت به مناطق سردسیر و مناطقی که آفتاب به صورت مایل می تابد متفاوت می باشد. اکسید تیتانیوم موجود در پروفیل UPVC از تمرکز حرارت و گرما بر روی سطح پروفیل جلوگیری می نماید . درواقع رنگ سفیدو شفاف بعضی از پروفیلها ی مرغوب مربوط به همین میزان درصد اکسید نیتان میباشد . اکسید نیتان نور خورشید را منعکس میکند و مانع از جذب اشعه ی ماورای بنفش به بدنه و گوشته ی پروفیل می گردد https://upvc.pro/ در مواردی که جهت کاهش قیمت پروفیل درصد اکسید نیتان ویا پایدار کننده های UPVC را کم می کنند، پروفیل دچار تغییر رنگ ( زرد میشود) و ترک خوردگی می شود. پس با تغییرات مواد اولیه که به PVC افزوده می شود تا به UPVC تبدیل گردد ، می توان قیمت تمام شده پروفیل را کاهش داد. همچنین نوع PVC مصرفی نیز بسیار مهم است، پروفیلهایی که از PVCهای ساخت کشور آلمان و یا اتریش استفاده می کنند از مرغوبیت بالاتری برخوردار هستند. مواد افزودنی به PVC اضافه می گردد و به UPVC تبدیل میشود.
پروفیلهای ترک جهت شرایط آب و هوایی ترکیه ساخته شده که نور خورشید به صورت مایل می تابد و سردسیری نیز می باشند. به همین دلیل امکان ترک خوردگی و تغییر رنگ در آنها بسیار بسیار بالا می باشد.
• پروفیل UPVC دارای گواهی نامه ها و استانداردهای معتبر باشد:
همیشه توجه فرمایید که پروفیل انتخابی شما دارای چهار گواهینامه :
– chemson (مربوط به افزودنی های پلیمری)
– RAL ( استاندارد رال آلمان که بسیار مهم می باشد و مربوط به ضخامت دیواره های داخلی و خارجی کانالهای پروفیل می باشد)
-SKZ ( گواهینامه SKZ مربوط به آزمایشگاه رال (RAL) آلمان می باشد که پروفیل پس از انجام تستهای مختلف از نظر مواد تشکیل دهنده ، ضخامت دیواره ها ، مقاومت و… مورد آزمایش قرار میگیرد.
۲. راهنمای انتخاب پنجره دوجداره  upvcیراق آلات مصرفی
یکی دیگر از مواردی که مصرف کنندگان و مشتریان عزیز در حین خرید یک پنجره عایق باید به آن توجه نمایند نوع یراق آلات مصرفی می باشد. یراق آلات یک پنجره شامل لولا، دستگیره و اسپانیولت می باشد. مجموعه این ست را یراق آلات پنجره می گویند که هر یک عملکرد خاص خود را دارند.
یکی از معتبرترین برندهای یراق، Roto آلمان می باشد که علامت اختصاری آن (علامت اختصاری Roto و link آن آورده شود) بر روی لولا، اسپانیولت و دستگیره حک شده است و از مرغوبترین یراق آلات موجود می باشد. در صورتی که یراق Roto را انتخاب می فرمایید دقت نمایید که لولا، اسپانیولت و دستگیره همگی Roto آلمان باشد، می توان جهت کاهش قیمت لولا را ترک، اسپانیولت را Gu و دستگیره را Roto انتخاب کرد. اما این پنجره هرگز عملکرد مناسبی نخواهد داشت و تنها این کار جهت کاهش قیمت صورت می پذیرد. پس دقت فرمایید که علامت اختصاری Roto بر روی لولا، اسپانیولت و دستگیره حک شده باشد.

توری پنجره و درب


بعد از یراق آلات آلمانی که بهترین آن Roto می باشد می توان از یراق آلات ترک نیز استفاده کرد. در صورت انتخاب یراق ترک حتماً دقت فرمایید که از یراق آلات ترک معتبر مانند vhs، vorne و accado استفاده نمایید و هرگز از یراق آلات متفرقه ترک و یا چین استفاده ننمایید.
۳. راهنمای انتخاب پنجره دوجداره و نوع شیشه دوجداره upvc
بعد از انتخاب پروفیل و یراق مناسب، آیتم دیگری که مصرف کنندگان عزیز باید به آن توجه بیشتری داشته باشند نوع شیشه دوجداره می باشد. با توجه به اینکه ۷۰ %از پنجره شما شیشه می باشد و شما یک پروفیل کاملاً عایق و یراق آلات خوب را انتخاب کرده اید، پس در انتخاب شیشه نیز دقت فراوانی را باید به انجام برسانید تا پنجره شما ۱۰۰% عایق شود. همچنین گاز آرگون علاوه بر جلوگیری از انتقال انرژی حرارتی باعث کاهش سرعت صوت نیز می گردد و از انتقال آلودگی های صوتی در مناطق پر تردد و شلوغ جلوگیری می نماید. با انتخاب مناسب نوع شیشه می توان میزان آلودگی های صوتی را از ۳۰% تا ۷۰% کاهش داد. جهت اطلاعات فنی بیشتر به قسمت (شیشه دوجداره) مراجعه فرمایید.
۴. تحوه تولید و ساخت شرکت سازنده پنجره دوجداره upvc
کارخانجات پنجره سازی پروفیلهای UPVC را به صورت خام و شاخه های ۶ متری از تولیدکنندگان پروفیل خریداری می نمایند و عملیات برش، نصب یراق، جوش، انداختن گالوانیزه و لاستیک آب بندی همگی در کارخانجات پنجره سازی صورت می پذیرد. پس این کارخانجات نقش بسیار مهمی را در تولید نهایی دارند.
گالوانیزه مصرفی حتماً باید داخل پروفیل UPVC دور تا دور به ضخامت ۱.۵ میلی متر چرخیده باشد.
لاستیک آب بندی حتماً باید از EPDM باشد در غیر اینصورت در فصول گرم و سرد بر اثر شدت گرما و سرما خشک و تکه تکه شده و دیگر عملکرد آب بندی و هوابندی خود را نداشته و وقتی که پنجره شما در حالت بسته می باشد سوز و سرما و گرد و خاک از بین آن عبور می کند. نوع کانکتورها حتماً باید از جنس مرغوب استفاده شود چون وزن اجزاء پنجره دوجداره بر روی آنها سوار است و باید استحکام لازم را داشته باشد. نوع ماشین آلات مونتاژ پنجره، ماشین آلات برش، ماشین آلات جوش و استادکاری که با آنها کار می کند نیز همگی نقش بسیار مهمی را در تولید محصول نهایی دارند.
۵. راهنمای انتخاب پنجره دوجداره upvcو نصب استاندارد :
پس از اینکه محصول نهایی که یک محصول کاملا عایق میباشد تولید گردید، تنها بخش باقیمانده که بسیار مهم می باشد، نصب آن است. نصب باید مطابق با استاندارد رال آلمان صورت پذیرد به طوری که از طرفین بالا و پایین پنجره ۴ میلی متر بادخور در نظر گرفته شود که با تزریق فوم پلی ارتان تمام درزه و شیار های پشت پروفیل پر گردد و هیچ گونه منفذی جهت عبور گرد و غبار باقی نماند. فوم پلی ارتان در حین تزریق با هوا ترکیب شده و ازدیاد حجم پیدا می کند و در نتیجه تمام شیارهای پشت پروفیل را میپوشاند. پس از تزریق فوم، پنجره از داخل و خارج باید توسط چسب سیلیکن ماستیک آب بندی شود. https://upvc.pro/ نوع چسب مصرفی و نوع فوم پلی ارتان نیز بسیار مهم می باشد . پیچ های استفاده شده باید از نوع بولتکس ۱۰cm باشد تا کاملا به داخل فریم آهنی وارد شود.
راهنمای فروش توری پنجره دوجداره upvc
مراحل نصب توری درب و پنجره دوجداره به این شکل است که بعد از توافق طرفین نیروهای متخصص تیم کاری ما اقدام به اندازه گیری دقیق می کنند و بعد از اعلام ابعاد به کارگاه مراحل ساخت اغاز می شود و بعد از ساخت ، نصاب توری یو پی وی سی در محل مورد نظر حاضر شده و اقدام به نصب توری می کند و اموزش های لازم برای نگه داری و شستشوی توری پنجره یو پی وی سی را می دهد و پس از تحویل به کارفرما تاییده لازم را می گیرد.
در بحث مزایای توری پنجره راهنمای فروش توری پنجره دوجداره upvc می توانیم چند مورد را نام ببریم از جمله جلوگیری از ورود حشرات موزی و همچنین کنترل ورود آلاینده ها به داخل محیط و ده ها موارد دیگر…
توری درب و  upvc در مدل های مختلف در بازار موجود می باشد از جمله توری پلیسه ای و توری مگنتیک که بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند و دلیل ان جنس عالی و قابلیت شست وشوی اسان است.
در بسیاری از موارد افراد سوال می پرسند که تفاوت این توری ها با توری های معمولی چیست؟
در پاسخ به این سوال باید خدمت تان عرض کنیم که تفاوت اصلی این نوع توری ها در مواد سازنده و همچنین راحتی در نصب و الماسی آن و راحتی استفاده می باشد.جنس توری هایی که بر روی درب و پنجره دوجداره نصب می شوند از یو پی وی سی است و چهارچوب ان نیز از آلومینیوم ساخته می شود و باعث زیبایی بی نظیر محیط و نمای بیرون پنجره ها می شود.
راهنمای فروش توری پنجره دوجداره  upvcدرقیمت توری درب  upvc با توجه به ساختار و مزایای بی نظیر آن مناسب بوده و خانواده ها می توانند با یک بار هزینه و خرید این محصول تا چندسال از وجود حشرات در منزل خود خلاص شوند.


نظرات شما عزیزان:

نام :
آدرس ایمیل:
وب سایت/بلاگ :
متن پیام:
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

 

 

 

عکس شما

آپلود عکس دلخواه: